RN73R2ETTD5363F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD5363F50
JLCPCB Part #
C2602426
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS