RN73R2ETTD4301A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD4301A25
JLCPCB Part #
C4093654
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.3kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS