RN73R2ETTD3320D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD3320D25
JLCPCB Part #
C4159900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 332Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS