RN73R2ETTD28R4C25
MFR.Part #
RN73R2ETTD28R4C25
JLCPCB Part #
C2611088
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS