RN73R2ETTD2611A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2611A10
JLCPCB Part #
C3915544
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS