RN73R2ETTD2402C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2402C10
JLCPCB Part #
C4142957
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS