RN73R2ETTD2203F10
MFR.Part #
RN73R2ETTD2203F10
JLCPCB Part #
C2603088
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS