RN73R2ETTD1981B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD1981B10
JLCPCB Part #
C4553243
Description
-55℃~+155℃ 1.98kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS