RN73R2ETTD16R4F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD16R4F100
JLCPCB Part #
C4102341
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS