RN73R2ETTD1290A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2ETTD1290A25
JLCPCB Part #
C2611804
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 129Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS