RN73R2ETTD1261A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD1261A25
JLCPCB Part #
C4329985
Description
-55℃~+155℃ 1.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS