RN73R2ETTD1230F50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1230F50
JLCPCB Part #
C4041554
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS