RN73R2BTTD9881B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD9881B50
JLCPCB Part #
C2550269
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.88kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS