RN73R2BTTD82R5F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD82R5F10
JLCPCB Part #
C2552430
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS