RN73R2BTTD77R7C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD77R7C10
JLCPCB Part #
C2565155
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS