RN73R2BTTD7772D100
MFR.Part #
RN73R2BTTD7772D100
JLCPCB Part #
C4057114
Description
-55℃~+155℃ 250mW 77.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS