RN73R2BTTD7591B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7591B25
JLCPCB Part #
C2550286
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS