RN73R2BTTD7412F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD7412F25
JLCPCB Part #
C2530726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 74.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS