RN73R2BTTD7320D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD7320D10
JLCPCB Part #
C2555454
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS