RN73R2BTTD72R3B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD72R3B10
JLCPCB Part #
C2571273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 72.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS