RN73R2BTTD70R6B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD70R6B50
JLCPCB Part #
C2548941
Description
-55℃~+155℃ 250mW 70.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS