RN73R2BTTD6903C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD6903C25
JLCPCB Part #
C2549072
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 690kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS