RN73R2BTTD6732B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6732B25
JLCPCB Part #
C2549075
Description
-55℃~+155℃ 250mW 67.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS