RN73R2BTTD6730C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6730C25
JLCPCB Part #
C2550270
Description
-55℃~+155℃ 250mW 673Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS