RN73R2BTTD6651F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6651F100
JLCPCB Part #
C4065700
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS