RN73R2BTTD64R9B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R9B25
JLCPCB Part #
C4076819
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS