RN73R2BTTD64R2A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD64R2A10
JLCPCB Part #
C4269072
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS