RN73R2BTTD6490F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD6490F100
JLCPCB Part #
C4295723
Description
-55℃~+155℃ 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS