RN73R2BTTD6121C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD6121C25
JLCPCB Part #
C2549742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.12kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS