RN73R2BTTD6043D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD6043D50
JLCPCB Part #
C4309907
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS