RN73R2BTTD5620D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5620D25
JLCPCB Part #
C4168668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS