RN73R2BTTD5361A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5361A10
JLCPCB Part #
C3971090
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS