RN73R2BTTD5101F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5101F10
JLCPCB Part #
C2551089
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS