RN73R2BTTD5052A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD5052A10
JLCPCB Part #
C4062930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50.5kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS