RN73R2BTTD4812F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4812F10
JLCPCB Part #
C3949750
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS