RN73R2BTTD4752B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD4752B10
JLCPCB Part #
C4308588
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS