RN73R2BTTD4592D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4592D50
JLCPCB Part #
C2528387
Description
200V 250mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS