RN73R2BTTD4271B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4271B50
JLCPCB Part #
C2548076
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS