RN73R2BTTD4123D50
MFR.Part #
RN73R2BTTD4123D50
JLCPCB Part #
C2529493
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS