RN73R2BTTD4120F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD4120F25
JLCPCB Part #
C4220424
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS