RN73R2BTTD40R2D25
MFR.Part #
RN73R2BTTD40R2D25
JLCPCB Part #
C4044850
Description
-55℃~+155℃ 250mW 40.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS