RN73R2BTTD3972C10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3972C10
JLCPCB Part #
C2565392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS