RN73R2BTTD3520F10
MFR.Part #
RN73R2BTTD3520F10
JLCPCB Part #
C2551247
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 352Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS