RN73R2BTTD3120C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD3120C50
JLCPCB Part #
C4265608
Description
-55℃~+155℃ 250mW 312Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS