RN73R2BTTD3012D100
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD3012D100
JLCPCB Part #
C2529474
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS