RN73R2BTTD2943C50
MFR.Part #
RN73R2BTTD2943C50
JLCPCB Part #
C4066900
Description
-55℃~+155℃ 250mW 294kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS