RN73R2BTTD28R4B25
MFR.Part #
RN73R2BTTD28R4B25
JLCPCB Part #
C4209803
Description
-55℃~+155℃ 250mW 28.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS