RN73R2BTTD2491B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2491B10
JLCPCB Part #
C2570385
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS