RN73R2BTTD2491A05
MFR.Part #
RN73R2BTTD2491A05
JLCPCB Part #
C4320923
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS