RN73R2BTTD2433C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD2433C25
JLCPCB Part #
C4021644
Description
-55℃~+155℃ 243kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS